| heroforyou a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste carti educatice, carti pe care le-ati citit si v-au placut, carti din care ati avut de invatat(chiar si romane de dragoste). am auzit de11minute, paolo choelo parcabig grin cum e cartea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Citeste old surehand de karl may e foarte educativa

| LLLLLLLL a răspuns:

Vinovat de iubire - adrian paunescu

| cevapeaici a răspuns:

Arunca o privire aici: http://carti-de-citit.ro/ si vezi daca gasesti ceva care sa iti placa.

| CristiCh a răspuns:

Ultima daca mi-am cumparat de pe http://carti-dragoste.ro/ cartea Mandrie si prejudecata, de Jane Austen. desi exista si film recomand si cartea. ai ce invata de acolo.