| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau si eu sa-mi spuneti niste romane de dragoste! In afara de scrisoare de dragoste, invitatie la vals, anotimpul regasirii si sub aceeasi stea. Le-am citit deja. As vrea sa-mi spuneti decat carti pe care le-ati citit si v-au placut. Pot fi si triste, nu conteaza. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Diamantsacru a răspuns:

Iti recomand Sarutul ispitei

2 răspunsuri:
| Diamantsacru a răspuns:

Poti citi carti de la sandra brown sau de; a danielle steel sau nora roberts.ele au cele mai romantice cartilaughing :*

| anonim_4396 explică (pentru Diamantsacru):

E vreuna care sa-ti fi placut foarte mult? Sandra Brown a scris atat de multe carti incat nici nu stiu de unde sa incep happy As vrea o carte cu multa actiune pe care sa nu o poti lasa din mana pana nu o termini.

| Diamantsacru a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti recomand Sarutul ispitei