| xXx_6966 a întrebat:

Hei cine citeste carti de dragoste, romane, spuneti-mi si mie denumirea cartii/romanului care v-a placut cel mai tare,, dau funda!

5 răspunsuri:
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Am citit de Sandra Brown mai multe carti... Cel mai mult mi-a placut Texas Chase.

| Anca15432 a răspuns:

Jane Eyre de Charlotte Bronte e o carte superba despre o biata guvernanta care ajunge bogata si se casatoreste cu stapanul ei citeste-o! sigur nu vei regreta

| Marisa1791 a răspuns:

Ma regăsesc în noi și Ma pierd în tine sunt două cărți care mi-au plăcut la nebunie...

| OnutsaaaBaiii a răspuns:

Danielle stell conacul, o am din 2008 si am citit-o si mi-a placut fff mult

| CapsunaAbc a răspuns:

Trilogia,, Rosu de rubin",,, Albastru de safir " si,, Verde de smarald" de Kerstin Gier