| illegalb0y a întrebat:

Spuneti-mi si mie repede cum sa scap de arsurile de pe spate si de pe piept cat mai repedecrying(crying ca m-am ars la soaree raucrying(funda maaree+ vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Dai cu crema de galbenele, e calmanta

| Mikezilla a răspuns:

Merge cu iaurt si daca de si ustura da-te cu rosie

| Issa_8382 a răspuns:

Cu iaurt sau smantana trece cel mai repede.

| EloHelo a răspuns:

Pai incearca cu iaurt