| S3se a întrebat:

Spuneti-mi un produs farmaceutic(fiole) contra caderii parului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Gerovital.

| albastrualb77 a răspuns:

Revalid fiole.

| Chαяtreux a răspuns:

Uleiul de ricin este natural si foarte bun. (se aplica pe par, minim cu 5 ore inainte de baie)

| doctorandus a răspuns:

Rogaine si Propecia (doar cu reteta de la medic, ca au efecte secundare importante).

| Iubibilăă a răspuns:

Recomand Gerovital.
O zi plina de zambete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Impotriva caderii parului iti recomand sa incerci asta:
o lingura de gaz, o lingura rom, o sticluta de vitamina A(uleioasa), un galbenus de ou.Amesteci bine, aplici pe parul spalat, incepand de la radacina spre varfuri.Lasi timp de o 1/2 ora, clatind apoi foarte bine parul.
Tratamentul se poate face la 2 saptamani.
In cazul meu a functionat acest remediu!
Sper sa te ajute si pe tine!
Sarbatori fericite!
Te pup!

| CityOfSatan a răspuns:

Gerovital,bafta!