| Cipuu a întrebat:

Un produs împotriva căderii părului? big grin

8 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Lotiune+sampon cu petrol de la Gerovital.sunt super bune.

Răspuns utilizator avertizat
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Gel?! laughing

| Cipuu explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Nu folosesc gel și m-am lăsat și de fixativ + placă!

| Clawd3lw a răspuns:

5. Gerovital Plant Tratament
Samponul Anticadere Gerovital Plant combate caderea parului si actioneaza sinergic pentru eliminarea cauzelor care atrofiaza radacina firului si inhiba formarea de noi foliculi pilosi.

Serul se aplica pe parul umed, dupa utilizarea Samponului Anticadere. Se aplica la radacina si se maseaza bine 2-3 minute. Nu se clateste!

Samponul costa 10, 35 de lei iar serul 12, 13 lei. Le puteti comanda online de pe www.farmec.ro

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Am gasit un ser de la gerovital, eu am tot asa de la gerovital un ser care ma dau inainte sa imi intind parul, produsele sunt bune.
http://www.farmec.ro/......re-77.html
Incearca.
Succes!

| Soryn6 a răspuns:

Nu mai folosi gel!

| EllaMateeaNed a răspuns:

Un sampon dinacela