| DWDT a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum se numeste boala aceasta (simptome: te inrosesti la diferite emotii gen: frica, rusine, cand tii la cineva, cand simpatizezi pe cineva, fericire, si atunci cand te inrosesti si transpiri foarte tare)? va rog un raspuns urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Emotivitate excesiva.

| tenshi261 a răspuns:

Nu e niccio boala laughing esti doar timid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timiditate.Se intampla la toata lumea.Doar ca altii mascheaza mai bine aceste defecte..sau cele care nu mai au atatea emotii in fata iubitilor, au "experienta" daca stii la ce ma referrolling on the floor [ma refeream in general, sunt si exceptii]

| DWDT explică:

Nu. este o boala. te inrosesti foarte tare si transpiri si simti ca iti arde fata. chiar este o boala si vreau sa stiu cum se numeste.

| NonEinstein a răspuns:

Ai sida si HIV!
Glumesc ai doar emotii ridicate la tot ce ai zis tu.
Pa, pa.

| DWDT explică (pentru NonEinstein):

1.SIDA si HIV nu se manifesta astfel
2. Nu este vorba despre mine

| NonEinstein a răspuns (pentru DWDT):

1.Am zis ca glumesc.
2.Atunci el sau ea are ce am zis eu.

| DWDT explică (pentru NonEinstein):

1. am inteles ca e o gluma, dar vroiam doar sa par mai inteligent
2. nu este vorba despre o persoana anume, ci in general

| NonEinstein a răspuns (pentru DWDT):

Pai daca prin general te referi la maroritate atunci da, probabil ai dreptate, dar cand este majoritate este tot timpu si minoritate.

| DWDT explică (pentru NonEinstein):

In general = ce boala este, nu la o anumita persoana

| Apostol_Mihai_1997 a răspuns:

Timiditate! funda?