| JustMe001 a întrebat:

Na hai sa va explic ce simttonguet baiatul din clasa:l-am iubit dar nu stiu ce simt in momentul de fata pentru ca mai exista si un alt baiat dar eu cred ca p asta din cls il iubesc si de celalalt sunt indragostita dar sa va spun ce simt pentru ei si trageti voi o concluzie:deci pe cel din cls am emotii de fiecare data cand trec pe langa el, am o senzatie de tristete cand ma gandesc la el pentru ca nu cred ca tine la mine, imi bate imina mai tare mereu cand il vad cand vb k el sau kan ma gandesc la el, am emotii si mi-e frica cand se uita la mine.ma simt ciudat, simt un sentiment profund si adanc care vine din suflet si care ma doare pentru ca nu este impartasit, si alte sentimente pe care nu pot sa le descriu iar pentru celalalt simt o senzatie de fericire, de bucurie, imi bate inima mai tare cand vb k el, ma simt bine cand vorbesc k el. oftez, abia astept sa-l vad si daca ar fi posibil as vrea sa sar pe el si sal sarut... explicati-mi va rog, ajuatatima, spuneti-mi va rog ce inseamna? ce simt pentru ei? p care il iubesc si de care m-am indragostit? ca sunt foarte confuza si am nevoie urgent de raspunsuri pentru ca nu mai suport situatia astacrying

1 răspuns:
| Originalone a răspuns:

Obsesie foarte avansata tehnologic.
Lai devora tot din sarutari fierbinti.
Alege si tu unul mai bun si mai dotat cu creeer,mai frumos,mai chipes,mai aratos,mai fain,mai dragut,mai simpatic,mai viril, mai musculos, mai inteligent.
Alege unul cu calitati multe si defecte putine.