| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce fel de ceaiuri pot folosi pentru slabit! am luat pastile de slabit lindaxa 10, dar nu au avut nici un efect asupra mea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Stii tu vorba aia. ceaiurile te ajuta la slabit doar daca cumva mergi pana in celalalt capat al orasului sa le cumperi. Nu mai crede in puterea lor fermecatoare, ca tot ceea ce fac e sa-ti hidrateze corpul(ceea ce face la fel de bine si apa). Daca vrei sa slabesti mananca un mar inainte de fiecare masa(te va ajuta sa arzi mai repede grasimile). Si desigur, miscare.multa miscarehappy

| M' a răspuns:

Buna.ieri la tv a vorbit un doctor despre ceaiurile de slabit si spunea ca nu slabesti de la ele te fac doar sa te gandesti ca daca le iei vei slabi. si eu am kilograme in plus si tin o dieta si sport si chiar slabeschappy

| elvisedy a răspuns:

Lindaxa! Mai urmareste stirile si tu. Ia un tratament serios si nu te juca cu viata ta. Pentru informatii ai adresa mea -elvisedy

| Roikiiii a răspuns:

Nu mai te gandi la asa ceva... poti sa iti distrugi viata cu pastile de slabit si chesti... adica uitete in oglinda si nu te mai considera grasa, fi tu insati. Deci te rog termina cu chesti din astea iti afecteaza propia ta viata.

| DeniiMeow a răspuns:

Ceai Verde Antiadipos este f bun/:d\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am azuit ca superslim functioneaza(pastile)dar nu tii le recomand. o sa ai probleme cu ficatu, o sa te simti rau...in rest poti folosi ceai verde, este chiar indicat sa bem cate o cana dupa o masa copioasa.mai bine tine un regim bazat pe fructe si legume.succes si ai grija ca sanatatea ta este mai importanta.