| Alexandrrrrrre2 a întrebat:

SSalut, de 1 luna ma mananca spatele, umerii si pieptul foarte rau, ca niste ace prima data si dupa aia incepe mancarimea groaznica, asta cand mi-e cald, sau cand fac un efort, adica cand se incalzeste temperatura corpului. In legatura cu igiena, ma spal foarte des deci nu este problema cu aceasta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

O problemă neuro-psihiatrică.
Un control medical la un medic specialist neurolog, psiholog și psihiatru, pentru un tratament va rezolva problema.
Sănătate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi de la stres zdmotii z anxietate, ciuperca fungica. cred că e pe fond psihic mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parastezie si neuropatie, pot fi din multe cauze printre care diabet, dieta, alcoolism, cardiovasculara. Incearca sa iei milgamma n sau alanerv si mergi la doctor