| lily09 a întrebat:

Stiati ca produsele cu aloe vera da la FOREVER.va pot ajuta sa fiti sanatosi? A-ti vrea sa stiti cum va poate ajuta gelul de aloe vera? daca vrei sa iti recastigi sanatatea sau sa o mentii...asta e sansa voastra... daca v-am atras cat de putin atentia, va rog sa imi raspundeti... daca ai sanatate ai de toate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc crema cu collagen si sunt foarte multumita. Am mai folosit pastile de usturoi, si polen. Sunt foarte bune. Despre alte produse nu pot sa bag mana in foc.

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar forever epiblanc? pot folosi gelul pentru diminuarea unui semn din nastere(de cand m-am nascut). este o pata bruna cafenie, o am pe fata si ma cam deranjeaza, si nu o pot acoperi cu fond de ten. pata are un diametru de 1 cm. te rog imi poti spune daca ma va ajuta, cat timp ar dura si cate tuburi ar trebui sa folosesc pentru a rezolva asta? daca merge, voi recomanda la toate prietenele mele! multumesc

| iuliana67 a răspuns:

Da stiu, sunt foarte bune, eu consum, am inceput cu gelurile,