| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! Aveti vreo idee daca gelul pentru dinti cu extract de Aloe Vera si echinaceea/propolis poate sa albeasca dintii? Ati incercat asa ceva? Daca da, cum vi s-a parut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pasta de dinti Colgate Whitening functioneaza pentru mine. Acum depinde si de cate ori te speli pe dinti. Eu ma spal de 4 ori.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Buna! Am nevoie de informatii doar despre acest gel de dinti..fiindca alte lucruri de albit stiu.

| SterpIleana a răspuns:

Buna, eu folosesc Aloe Vera Toothgel de la Forever Living si da albeste dintii, dupa cateva saptamani de utilizare. Ce imi place la acesta pasta de dinti este ca e buna si in cazul sangerarilor gingivale si pentru reducerea tartrului.