| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Stie cineva aproximativ cat costa o rinoplastie la World Estetica din Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Intra la aia online, banui csa au si website si acolo trebuie sa aiba ceva preturi generale. Daca nu au scriele acolo, eu asa am facut cu implanturi la dinti, au spus ca trebuie sa vada bla bla.Am insistat sa zica macar asa aproximativ, daca totu ar fi ok, apoi au dat un pret.

Dar depinde si de clinica, unia parca is batuti cu parul in cap laughing dar la ce intrebi tu ar trebuie sa aiba preturi, nu vad ce ar fi de inspectat, sau analizat.
Zice cineva nu iti zice fara control riguros laughing ce tu ai 7 oase, sau 2 nasuri laughing toti oamenii au la fel

Răspuns utilizator avertizat