| tweety_8071 a întrebat:

Cat costa o rinoplastie la cluj sau timisoara? cine stie sa-mi spuna va rog.mersi:*

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Buna! Vezi ca o rinoplastie este o operatie serioasa, care e bine sa o faci de cat mai putine ori, deci sa obtii rezultatul sperat din prima. Pentru acest lucru va trebui sa-ti alegi un doctor bun care sa nu-si bata joc de tine. Intra pe http://www.roportal.ro/discutii/ftopic1844-5780.html si citeste. Este un thread in care s-au adunat cei care vor sa-si faca rinoplastie si cei care si-au facut, cu opinii despre doctori, costuri si procedura care trebuie sa o urmezi. Citeste cu atentie tot threadul (este cam mare, dar merita) si mergi la cateva consultatii la doctori diferiti ca sa vezi care-ti inspira incredere.
Nu-i lua in seama pe cei care fac misto de tine... aia care nu sunt patiti nu-si dau seama prin ce treci sau ce te poate impinge sa te gandesti sa-ti faci o operatie estetica.
Daca mai ai nevoie de informatii iti stau la dispozitie.
Numai bine, Shin;)

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

M-ati terminat
si u ai nasul mare?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| YepIsSuspended a răspuns:

Daca avatarul seamana cu tine, adica daca ai un nas ca al lui twetty te inteleg, dar ai grija ca poate Ti-l vei schimba cu pinocchiobig grin

2500 ron

| tweety_8071 explică:

Nu stati linistiti nasu meu nu e deloc mare doar k vreau sa-i schimb forma..de fapt as vrea o mica modificare care mi-ar ajusta si buzelebig grin

| ---droid-kid--- a răspuns:

Da' nu mai fiti mah asa de rai:-l
daca voua Dumnezeu v-a dat o infatisare frumoasa ce? a? va da dreptul sa radeti de altii?

| marianna2011 a răspuns:

Cam intre 1500 si 2500 de euro informatii gasesti si pe portalul www.rinoplastie.com

| levi_8412 a răspuns:

Depinde de tipul interventiei si de modificarile dorite. Varieaza intre 1500-2000 Euro. In cluj stiu un specialist bun, pe dr Fodor. poti sa gasesti cateva detalii si pe siteul lui: www.drfodor.ro