| hkr a întrebat:

Stie cineva cam cat costa un tratament de inalbire a dintilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxxita a răspuns:

Mi-am facut eu de curand, si doar tratamentul de inalbire te ajunge 4 milioane, daca mai ai mici cariute trebuie sa le tratezi si pe alea.e cam 60 de lei de cariehappy sper ca ti-am fost de folos

7 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

De la 80 de lei/dinte in sus.

| alex_5045 a răspuns:

Depinde unde stai in ce oras, in buzau e 12 milioane

| VladimirPutin a răspuns (pentru alex_5045):

Exagerezi

| Roxxita a răspuns (pentru VladimirPutin):

Nu am cu ce sa exagerez laughing. abia mi i-am inalbit, atat am dat eu, daca tu gasesti mai putin e treaba tawinking

| Roxxita a răspuns (pentru VladimirPutin):

Scuze :d nu am vazut ca nu era pentru mine big grin

| VladimirPutin a răspuns (pentru Roxxita):

4 milioane mai merge dar 12 era prea mult pentru nimic
tratamentul ăsta nu-i asemănător cu detartrajul cu ultrasunete?

| Roxxita a răspuns (pentru VladimirPutin):

Aproape,doar ca tratamentul de inalbire da rezultate mai rapide, desi are si dezavantaje.iti mareste sensibilitatea dintilor