| tpugirl a întrebat:

Care stie cam cat costa un tratament de albire a dintilor?

3 răspunsuri:
| zamy a răspuns:

Daca doresti un tratament de albire a dintilor la stomatolog, preturile variaza intre 500 RON - 1500 RON (cea mai scumpa fiind metoda ZOOM, dar si cea mai eficienta).

Totusi, poti sa economisesti multi bani, optand pentru un tratament de albire a dintilor pentru acasa (care iti vor oferi aceleasi rezultate, dar la un pret mult mai rezonabil).

Un exemplu bun ar fi: http://www.albirea-dintilor.com/crest-whitestrips-advanced-vivid.html

Succes!

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Intre 2lei si 1000$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albire dinti 400 RON.