| Alexandru_Ioana_1998 a întrebat:

Stie cineva care este cauza pentru care dupa ce fumez mi se face foarte sete si beau chiar foarte multa apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Pai singura cauza ar fi de la fum, dar eu te sfatuiesc sa le lasi, nu te ajuta cu nimic si iti mananca toti banii. Eu am reusit sa ma las de o luna, bafta!

| Alexandru_Ioana_1998 explică (pentru BuffaloSoldier):

Ok...deci e de rau ca fumez(logic) dar e de bina macar ca beau multa apa laughing corect? laughing