| dididedediu a întrebat:

Stie cineva cat costa un pachet de somnifere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniel2211 a răspuns:

Costa:10 lei si 50 de bani, 5 lei si 99 de bani si 13 lei si 80 de bani.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Doar NU ai insomnii de la vârsta asta...

Sau ai ceva "gânduri negre"?
Vezi că astea NU se "asortează" cu coafura ta!

Acum serios, "domnul" Google ştie totul...

| dididedediu explică (pentru bursuc001):

Ai ghicit ceva,

| bursuc001 a răspuns (pentru dididedediu):

DAAA, faptul că NU se "asortează" cu coafura ta!

Oricum, dacă ai insomnii atunci o partidă de sex înainte de culcare ( în locul cănii cu lăptic cald ) face MINUNI - şi are un avantaj : e GRATIS ( nu mai trebuie să dai banii pe somnifere )!

Vei dormi ca un bebeluş ( sau CU un bebeluş )...

Sincer să fiu, încep să-mi PLACĂ postările tale!

Toate cele bune şi lasă deoparte "gândurile negre".

Noapte bună şi somnic uşor!

| Dinamitæ a răspuns:

Maxim 10 lei