| LaraClarice a întrebat:

Stie cineva cat poate costa vitamina E uleioasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| deusfarm a răspuns:

Vitamina E solutie uleioasa nu se mai fabrica de ceva timp; daca iti trebuie pentru a prepara o reteta pentru par sau vrei sa adaugi in crema pentru fata sau corp poti folosi capsulele vitamina E 100 mg ( producator Biofarm - Bucuresti - o cutie cu 30 capsule :7-7,5 lei ) pe care le intepi cu un ac de seringa si storci capsula; obtii astfel vitamina E uleioasa din capsula - alta varianta sub forma de solutie nu este

2 răspunsuri:
| Lexon a răspuns:

Nu stiu cat costa, dar stiu ca este ieftina. Am inteles insa ca nu s-ar mai prea gasi in farmacii (stii cum e promoveaza produsele mai scumpe pentru profituri mai mari).

| LaraClarice explică (pentru Lexon):

Multumesc de raspuns.

Te rog semneaa aceasta petitie http://www.ptroa.co.il/petition/