| Anonim6282 a întrebat:

Stie cineva ce vitamine de creștere în înălțime pot lua? Vreau sa stiu daca isi fac efectul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu exista.

Alimentatie echilibrata, somn si exercitii fizice de cateva ori pe saptamana (de oricare). Faci treburile astea si o sa cresti cat iti permite bagajul genetica, de obicei media aritmetica a inaltimii parintilor tai.

| Eugen80 a răspuns:

Sport, sport si alimentatie echilibrata!