| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Stie cineva ceva pastile asemănătoare cu peritol pentru îngrășare? Nu-mi recomandați vitamine ca nu-mi folosesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vitaminele NU ingrasa, doar intaresc sistemul imunitar!
Pastile pentru ingrasare nu exista, exista mancare si cresterea cantitatii de mancare, ca sa te ajute sa te ingrasi.

| Anonimafarahaz2 explică (pentru Violleta2022):

Ma refeream la ceva care sa mi stimuleze apetitul, pentru ca nu mai am pofta de mancare

| vodami92 a răspuns:

Doamne fereste! da ce vrei sa te ingrasi! sa numai incapi in haine! etc!

| Anonimafarahaz2 explică (pentru vodami92):

Am avut o perioada foarte proasta si am slăbit rau de tot vreo 10 kg in jumate de an si nu mi-a mai revenit pofta de mancare nu mai judeca aiurea