| raluca25 a întrebat:

Salut, TPU!love struck Stie careva ce pastile exista... si sunt pe piata de la noi pentru ingrasare? vitamine, pastile ceva care sa aiba efect. Va rog, thx:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Iris2709 a răspuns:

Si eu caut dar nu gasesc ce am gasit ori sunt foarte scumpe ori nu au niciun efect si eu caut

| pinky_9845 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci mai intai sa iti faci niste analize... poate ai o glanda care impiedica organismul sa ia proportii. Sunt vitamine specifice... dar mai bine, pentru a stii cauza ar trebui sa iti faci niste analize!

sper ca te-am ajutat:*:*:*:*:*

bafta!love struck