| Lavv97 a întrebat:

Stie cineva daca a aparut Brevoxyl in farmacii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se mai găseşte, dar mai greu/RAR - depinde şi de locaţie...

Spre exemplu, în Bucureşti sunt acum vreo 9 farmacii la care se poate găsi - vezi linkul :
http://www.farm.ro/medicamente/brevoxyl-crema-x-40g.html

http://www.farmaciiledona.ro/......fel-I24860

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu cred ca a mai aparut.
Spune-i unei farmaciste ca vrei sa dai comanda de Brevoxyl.
O sa te coste mai mult dar asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu a aparut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din pacate nu a mai aparut.
Uite alta solutie.
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| PerianuPaula99 a răspuns:

Nu cred ca a mai aparut.

| cameliapintilie a răspuns:

A aparut Brevoxyl. Eu mi-am luat mai multe pentru a nu ramane fara el iarasi.
Va pot cumpara eu deaici daca vreti.