| lavinia_6608 a întrebat:

Stie cineva daca este posibil ca in timp ce urmez un tratament cu cerviron ovule sa iau novynette, anticonceptionale? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu am luat impreuna cu cerviron anticonceptionale Yasmin, la indicatia medicului fara nici o problema dar cel mai in masura sa iti raspunda ar fi medicul care ti-a prescris tratamentul.