| Neylin a întrebat:

Stie cineva daca exista lentile de contact colorate pentru miopie si astigmatism? Am gasit lentile pentru miopie+astigmatism si pentru coloare+miopie, dar nu gasit pana acum unele care sa le aiba pe toate 3.
Daca stiti ceva, postati aici link-ul sau spuneti-mi cum se numesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristinutza14 a răspuns:

Imi pare rau da nu am gasit nimic din ce doresti