| AbigailCiobotaru a întrebat:

Stiti la cam cat s-ar ajunge niste lentile de contact, dar eu am o dioptrie cam mare... undeva peste 3-4...si am miopie si astigmatism, deci imi trebuie cu cilindru.Mi-ati putea spune daca stiti de unde as putea sa cumpar?
Multumesc mult! Dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| nicols a răspuns:

Buna Aby2000, Uite aici gasesti lentile de contact pentru astigmatism http://medlens.ro/ro/13-lentile-torice. Preturile sunt de pe la 120-130 lei, pentru lentilele torice zilnice si saptamanale si 180-200 lei pentru lentilele lunare. Tre sa stii ca daca ai astigmatism, probabil parametrii difera de la un ochi la altul si atunci vei avea nevoie de cate 1 cutie pentru fiecare ochi. O cutie cu 6 lentile lunare pentru astigmatism te tine 6 luni. Daca mai ai intrebari sa-mi scrii. O zi buna!

1 răspuns: