| valee a întrebat:

Stie cineva daca injectiile "polidin" dor?sadsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu dor la injectare, dar o zi sau doua dupa aceea te va durea locul la apasare.

soothe
| soothe a răspuns:

Nitzel!

| MariuZ a răspuns:

Sper sa nu reusesc sa te sperii dar am auzit ca sunt printre cele mai dureroase. Am frica de injectii si eu, de aia am preferat sa bolesc cateva zile decat sa ajung la ace happy Oricum, o raceala trece intr-o saptamana cu tratament si in 7 zile fara. Insanatosire grabnica.

| Mara a răspuns:

Http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=47503 citeste acolo comentarii de la oameni la fel de speriati!:)) succes:*

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Eu sunt sigura ca toate injectiile dor indiferent de cine ti le face etc. eu nu pot sa suport injectiile...

| SEAL a răspuns:

Da chiar foarte tare

| tim a răspuns:

Toate injectiile dor! depinde doar de persoana care le face, si de marimea acului. o persoana rabdatoare cu un ac mic. nici nu ai sti daca ti-a facut o injectie. una foarte stresata cu un ac mare. e dureros rau de tot.

| lola_9808 a răspuns:

Nu dor deloc. foasrte important sa nu incordezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dor al dracu'! Dar, mai depinde si de cine ti le face. Daca are mana buna, scapi mai usor. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar vreau sa te intreb daca injectiile mici dor. sad