| andreea_9905 a întrebat:

Cine imi spune si mie va rog, am facut cauterizarea acum 4 zile si mi-a dat tratament cu polidin injectii timp de 14 zile.As vrea sa fac cate 2 fiole de odata, oare are ceva? iar dupa ce termin injectiile mi-a spus sa iau ovule cervucid.Pana azi am facut doar cate o fiola pe zi si ma daore rau locul unde le face? Ce sa fac sa-l sun pe doctor sa-l intreb sau? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu castigi nimic, fiindca trebuie sa faci tratament minim doua saptamani, deci tot 14 zile vei face. Niciodata nu modifica datele unui tratament dupa ureche, mai ales daca este vorba despre un tratament puternic si dificil de manuit cum este Polidinul.

| string a răspuns:

Schimba asistenta si lasa tratamentul cum l-ai primit. Ovulele se cheama Cervugid si foloseste-le! O sa-ti treaca si durerea!