| Sykes_Matty_1997 a întrebat:

Stie cineva dupa cat timp am voie sa ma reapuc de fumat dupa scoaterea amigdalelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Consumul de tutun este astazi, in lume, cea mai importanta cauza care duce la cancer si poate fi prevenita.Umpeti plamanii cu aer proaspat!

| 4b a răspuns:

Nu te mai apuca deloc...
Tutunul dauneaza, de ce-ti place sa te distrugi de unul singur?!

| Sykes_Matty_1997 explică (pentru 4b):

Eram sigur ca o sa primesc un raspuns de genul. Nu sunt dependent dar o tigare dimineata merge...

| 4b a răspuns (pentru Sykes_Matty_1997):

E spre binele tau, daca vrei sa traiesti sanatos si sa te bucuri de viata cu adevaratwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sykes_Matty_1997):

Asta trebuia sa intrebi medicul care ti le-a scos, ca el stie cel mai bine.