| Eclectica a întrebat:

Stie cineva o clinica, din Bucuresti, unde pot face investigatia cu capsula endoscopica, (in afara de Med-As, unde stiu ca se face)? Nu am asigurare medicala si am inteles ca in anumite conditii nu e chiar 1.000 de euro...Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Pentru investigarea tubului digestiv?
Am impresia că şi la spitalul Colentina se face, dar este foarte foarte scump, aşa că, nu îţi recomand, cea mai bună clinică pentru aşa ceva este Med As.
Pa, pa