| Alinaioana56 a întrebat:

Stie cineva o dieta care da rezultate sigure si bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cooperare cu dragoș vultur

| MariusAD1 a răspuns:

Buna, daca vrei sa slabesti, regula de baza este sa te situezi, in deficit caloric. O dieta sanatoasa ar consta in mancare cu continut scazut de grasime si carbohidrati simpli si care sa includa legume si fructe. Daca mai ai nevoie de sfaturi, imi poti da un e-mail gratuit la : hyphy.fitness23@gmail.com