| fourteenapril94 a întrebat:

Stie cineva o dieta timp de o luna si sa pot slabi 15 kg?

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eva2 a răspuns:

Incearca dieta daneza care tine 13 zile si iti schimba si metabolismul, dar trebuie sa o tii cu strictete, nu trebuie sa te abati de la nimic din ce contine si sigur o sa dai jos macar 7, 8 kg in cele 2 saptamani cat tine. Dieta o gasesti aici http://goo.gl/kdsd8.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Dieta Auschwitz. Ajungi intr-o luna sa poti concura la Miss Schelet 2012.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

E exagerat, in ritmul asta ai ajunge sa ti se faca si rau

| BarBye a răspuns:

15 kg intr-o luna?:O omg :o cred ca glumesti.big grin

| Cosmin86 a răspuns:

15 kg se dau jos sanatos in 7 luni. Asa o sa arati si bine. Sa slabesti mai rapid, trebuie sa ai probleme psihice si inconstienta.

| Camelisa a răspuns:

15 kg intr-o luna?!
Glumesti nu?
Fi tu fericit/a daca intr-o luna poti slabi 5 kg!
Dumnezeule :-|

| JohnSimon1983 a răspuns:

Ceau.

Pentru o dieta sanatoasa consulta un medic sau nutritionist. Totusi si eu ma ocup cu produse naturiste si-ti recomand websitul meu lumeaplantelor.info. Vei gasi tot ce doresti acolo. Sper sa te ajute acest raspuns.