| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Stie cineva pe ce data trebuie sa purtam cel puțin masca împotriva COVID19?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana cand vor scadea cazurie.nu citeste nimeni viitorul, dar cu cat de multi imbecili exista probabil nu anul asta

| Catrice a răspuns:

Unii n-au purtat nici pana acum, de ce sa te stresezi?

| DenisIonut01 a răspuns:

Cel putin pana la sfarsitul anului. Dar nu este un termen cand v-om scapa de masti happy. Poarta masca caci eu am luat amenda so...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am purtat nici macar o data pana acum