| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un dermato-venerolog in oradea?(si ceva detalii:pret consultatie, numar de telefon). Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 23partyboy a răspuns:

Vizavi cu crisul este clinica si policlinica dermato-venerologie daca vrei sa mergi pe gratis mergi la medicul de familie ii cer un bilet de trimitere si mergi apoi acolo la policlinica si stai la rand happy daca nu ai bilet consultatia ii 40 de lei si o platesti la policlinica la intrare(cladirea galbena mai sus de spital) succes

| pixieflexie a răspuns (pentru 23partyboy):

Un numar de telefon sa fac o programare ai? Mersi

2 răspunsuri:
| Oradean a răspuns:

Daca mai este valabila solicitarea ta ti-as recomanda Clinica Dermalift, care ofera consultatatii venerologie in Oradea.
http://www.dermalift.ro/consultatii-venerologice/