| IanaMariasbd a întrebat:

Stie cineva un pshiolog bun in Baia Mare? Si cam cat e pretul la o sedinta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cabinet Psihologic Viorica Muntean
Strada George Cosbuc 13
Cabinet Psihologic Alexandra Cicioc Adresa: Strada George Cosbuc 50, Baia Mare 430032
Cabinet Psihologie Psihoterapie, Psiholog Anton Şululean
Adresa: Bulevardul Unirii 11, Baia Mare 430271
Telefon:0763 667 151

| corbulalbrosu a răspuns:

Consiliere psihologica individuala/de cuplu/de grup
Cabinet Psihologic acreditat de Colegiul Psihologilor din Romania va ofera sedinte de consiliere psihologica program de luni pana vineri. Tarifele depind de notorietatea psihologului si se incadreaza de obicei intre 50-100 de lei.