| raloo a întrebat:

Stie cineva unde gasesc siringi pentru insulina? Am o pisica bolnava de diabet si am fost la vreo 2 farmacii sa iau siringi si nu au vrut sa-mi dea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cere reteta de la veterinar, altfel nu prea e permis sa achizitionezi seringi.

| georgianna a răspuns:

Siringi singe, hif...adorabil!

| zooooza a răspuns:

Siringi?

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Incearcă ceri seringi, nu siringi, probabil ca din acestea iți vor da.

| soparlamica a răspuns:

Tarelaughing. Iar reţeta pentru. seringi si mailaughing