| Al3xandra1465 a întrebat:

Daca cineva iti injecteaza insulina dar fara sa ai diabet ce ti se inttampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Teoretic insulina fiind hormon hipoglicemiant iti va scadea glicemia, acum banuiesc ca stii cum se manifesta starea ...in rest nu vad motivul de ce un om sanatos si-ar injecta insulina

| DH01 a răspuns:

Scade glicemia.si de acolo.----____