prfml
| prfml a întrebat:

Stie cineva vreo solutie cum se poate inchide parul la culoare? Exceptand variantele de raspuns vopsea artificiala si extract natural din coji de nuc sau mesteacan.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Pudra de Cedru sau concentratul din radacinile de urzica inchide parul la culoare si sunt produse naturale 100%.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Poate un gloss de la L*real, nu conține amoniac.
Pa, pa.

| dianais a răspuns:

Henna ar fi o solutie destul de buna.