| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Am decis ca vreau sa-mi fac parul ginger. Imi sta foarte bine cu aceasta culoare insa imi este frica sa-l vopsesc deoarece nu-mi doresc sa fac cojite in par. Sunt dezgustatoare. Un alt lucru pe care trebuie sa-l fac este sa-mi decolorez foarte putin parul. Am un castaniu blond natural.
Vreau din suflet sa-mi recomandati o vopsea de la care stiti 100% sigur ca nu face coji in par.

Răspuns Câştigător
| 89Gabriela89 a răspuns:

Eu folosesc syoss si nu am avut asa ceva nici data. Si e o vopsea foarte bună și de calitate. Acum nu stiu sigur daca ai tu ceva probleme cu scalpul

| IoaNa1428Dmd explică (pentru 89Gabriela89):

Imi poti spune si pretul vopselei? stiu ca pot diferi preturile, dar macar orientativ sa aflu

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca nbu am intalnit vopsea de par care s afac coji in cap! Poate ai tu vreo conditie si esti predispusa la vreo dermatita, dar in nici un caz de la vopsele.

Pentru orice eventualitate, apeleaza la un coafor bun si te vopsesc ei fara riscs a-ti arzi radacina parului sau sa faci cine stie ce bube-n cap.