| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva forumuri care ajuta membri sa slabeasca cu diete si etc. Dar sa aiba multi membri sa am cu cine sa-mi impartasesc experientele ca majoritatea forumurilor pe care am intrat erau goale... fara membrii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Http://www.irinareisler.ro/ aici poti primi sfaturi de la irina raissler care a slabit 44 de kg

| unicka a răspuns:

Cea mai buna dieta iti spun din proprie experienta este regimul vegetarian. Daca nu poti sa devii vegetarian fa-ti mancare la aburi. Te poate ajuta un nutritionist.

| string a răspuns:

Pe forum la desprecopii.com gasesti grupuri mari de sustinere pe diverse diete.
Cat de eficiente sunt, asta-i alta discutie big grin