| alllexa a întrebat:

Stiti ceva masti pentru ten impotriva acneei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Tinctura de cimbru de camp : http://www.ziare.com/......za-1158651

| helenwolf a răspuns:

Argila de la Aslavital happy masca din miere putina zeama de lamaie si iaurthappy. Felii de cartof crud de pus pe fata, vara..capsuni strivite si iaurt happy Si cam atat imi amintesc ca tot am folosithappy