| DyannaDya a întrebat:

Ce masti impotriva acneei stiti?(Daca conteaza, tenul este mixt) big grin.Multuumesc!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă o mască pe bază de acid salicilic.
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Cu argila. Mie mi-au folosit mult!

| DrA a răspuns:

Masca din argila cu albus de ou. Bati un albus spuma si adaugi cate putina argila pana are consistenta mai solida. apoi aplici pe fata si lasi cel putin 30 min, pana se usuca. Cureti cu apa si gel de curatare, apoi aplici o lotiune tonica. Succes

| LauraElenaLally a răspuns:

Incearca sa-ti pui pe fata timp de 10-20 min feliute de USTUROI, da rezultate imediat. Cosurile ti-se vor trage.