| vasileboca1 a întrebat:

Stiti cumva care este mai bun pentru concentrare, ginseng siberian sau coreean?

Am tot cautat pe net diferente si nu prea inteleg exact care ar fi mai recomandat pentru concentrare; cel coreean am inteles ca este mai tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este o diferenta mica intre ele, dar nu are importanta decat concentratia lor, dupa care ar trebui tu sa te orientezi, fiindca aceea este cea care conteaza pentru sanatatea ta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Amandoua sunt al fel de bune, diferentele constau in puritatea si concentratia lor.
Cel siberian este mai pur, pentru ca-i cules din Siberia, care nu-i poluata.

| Brizbriz a răspuns:

Lol means lol
e vreo diferenta intre ele? daca ambele sung ginseng?