| jon22 a întrebat:

FUNDA.Iau niste Ginseng Siberian pentru ajaculare precoce.Are cineva ideea cat de bun este si cam in timp isi face efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Are mai degraba efecte placebo. isi face efectul daca crezi in el.

| jon22 explică (pentru Brigaela):

Multi lauda Ginsengul ca fiind un remediu puternic pentru ejaculare precoce

| Brigaela a răspuns (pentru jon22):

Nu am foarte multa experienta in domeniu, dar nici nu am gasit vreo informatie medicala reala ca ar fi util.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă nu e prescris de medic nu e bun!