| anamaria82726 a întrebat:

Stiti de ce ma doare putin in zona pieptului? Simt asa ca o apasare cateva secunde...la ceva timp. Poate si la doua minute distanta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde te doare.
Oare te-ai lovit?
Sau te incurca la respirat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și pe mine ma doare asa, când respir.
Te-ai lovit prin zona aia?

| anamaria82726 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am lovit. Nu este in exterior durerea. Este o apasare pe care o simt la cateva minute de cam 8 ore. Ce e drept, m-am imbracat putin subtire cand am iesit, nu mi-am dat seama ca se va face atat de frig pe seara.

| anamaria82726 explică (pentru anonim_4396):

Nu, dar nu se simte pe exterior durerea

| DoctorWh0 a răspuns (pentru anamaria82726):

Am avut si eu ceva similar acum ceva timp.
La mine a fost lipsa de calciu.
Ma durea pieptul asa in rafale. Vine durerea, sta cateva secunde si pleaca.
Du-te la doctor. O sa iti faca analize si o sa iti zica ce ai. Asa e cel mai sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anamaria82726):

Poate ai lipsa de calciu, eventual poti face niște analize pentru a vedea asta.