| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Stiti de unde pot sa comand Euthyrox? Sau o farmacie unde se mai gaseste? Am cautat peste tot si nu se mai gaseste.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Și eu caut. Nu am găsit nici unde.
Zice că luna asta ar trebui să apară. Nu se știe când.
Eu aștept să mă sune de la farmacie, când o să aducă.
Lasă și tu numărul de telefon, să te sune.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nicaieri. Se mai gasesc prin farmaciile uitate de lume. Eu am cautat online si prin telefon in toata tara. Sotia mea are nevoie. Ministerul sanatatii spune ca se va rezolva pana in 20 martie.

| Donsavas a răspuns:

Din pacate, trebuie sa consumi mai multe alimente bogate in iod. Nu poti inlocui Euthyrox.

| ancaval a răspuns:

Ceau.
Am văzut la știri că, săptămâna ce vine, o să aducă medicamente pentru tiroidă. Și se poate da și fără rețetă. Să fii pe fază, că rămâi fără...