| Nueimportant a întrebat:

Am primit de la dermatolog o crema despre care am aflat ca nu se gaseste la nicio farmacie din zona mea. Mi s-a recomandat sa o comand de pe internet, dar cum imi dau seama daca un site furnizeaza produse bune sau contrafacute? Stiti vreun site sigur? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum se numeste crema? Tu crezi ca noi putem ghicii? Daca nu stim marca cremei, sunt o multitudine de marci de creme, care este crema ta?

| Nueimportant explică (pentru CristiDinBucuresti):

Roseliane (pentru ten normal)

| Nueimportant explică (pentru CristiDinBucuresti):

Roseliane(pentru ten normal).

| Nueimportant explică (pentru CristiDinBucuresti):

Roseliane(crema pentru ten normal).

| francut a răspuns:

PCfarm e un site serios, farmacie adevarata. Cauta acolo.