| Roxana_2583 a întrebat:

Stiti diete de slabit care au dat rezultat? vreau si eu.va rog frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anda_1113 a răspuns:

Daca ingrasarea nu rezulta din cauza unei boli, ci din motive de alimentatie dezechilibrata, trebuie sa-ti schimbi obiceiurile alimentare total, adica sa mananci sanatos dupa sfaturile pe care le vezi/auzi peste tot, si asta trebuie sa o faci pentru totdeauna.Nu exista nici o dieta miraculoasa care sa te faca sa slabesti si sa ramai asa daca revii la obiceiurile alimentare proaste.la pastile de slabit sa nu te gandesti pentru ca iti fac si mai rau si nici la diete de infometare. daca ai vointa, cu o dieta sanatoasa, vei reveni la greutatea normala si o vei pastra.eu le-am incercat pe toate si au dat numai rezultate de moment, deci...mancare sanatoasa si sport