| bby a întrebat:

Am şi eu o mică întrebare şi sper să mă puteţi ajuta.
Ştiţi ceva diete acceptabile pentru slăbit şi care să dea rezultat? Am mare nevoie.
Dau fundiţă! kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acceptabile?
Învață să mănânci, nu toată viața o să stai cu diete!
Mult sport și hidratare.
http://calorii.oneden.com/
Succes!
Pa, pa.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Desi este foarte controversata, sora mea a incercat-o si munca ei a dat roade!
Este vorba despre Dieta Duckan!
Si apropo, nu te infometa!