| tyana a întrebat:

Ştiţi la ce riscuri vă expuneţi luând medicamente la recomandarea unor persoane care nu au pregătire medicală, dar au la îndemână pe domnul google?
Ştiu că e mai comod pentru mulţi dar gândiţi—vă de două ori înainte de a face această alegere pentru că e în joc sănătatea şi chiar viaţa voastră!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
normal ca sunt constienta si nu procedez asa, doar la remedii naturiste ma uit si nici acelea nu le pun in practica, decat ce stiu de la mama ca a folosit si a dat randament.
Craciun fericithappy

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să spun!
Că medicii sunt așa de deștepți, de nu mai pot!
Îți dau o listă lungă cu medicamente și nu te mai vindeci!
Industria farmaceutică este armaghedonul sănătății umane prin grija doctorilor!
Cu tatăl meu am mers doi ani de zile la medicii urologi din Argeș, nu au căzut că are cancer de prostată și acum îl am în pământ!
Tu despre ce vorbești?
Nu mai face propagandă la șpăgari!
Pa, pa.